بلاگ

ویدا شهریاری
آذر ۱, ۱۳۹۷
رویدادها بدون دیدگاه

پایان جشنواره کار صدف

جشنواره کار ایران دیروز به پایان رسید. این جشنواره اولین گردهمایی مربوط به کار و استخدام بود. تجربه خوبی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بود تا ارتباطات مفیدی را با کارفرماها و شرکت ها ایجاد کنند. کارینگر هم به عنوان بستری برای فریلنسینگ جامع در این جشنواره در دانشگاه علم و صنعت ایران، در کنار شماها بود.

با خیلی از شماها رودررو صحبت کردیم. خیلی هاتون با حرفه فریلنسری آشنا نبودین، سعی کردیم این زمینه و بستر رو به شما معرفی کنیم. بعضی از عزیزان هم بودن که حتی با سایت های خارجی مثل freelancer، fiverr و upwork همکاری کرده بودن. اکثرا سوال این دسته از عزیزان این بود که آیا ما چیزی بیشتر از سایت ها و بسترهای دیگه بهشون ارائه خواهیم داد یا نه!

چیزی که ما دوست داریم به شما ارائه کنیم و براش برنامه ریزی کردیم می تونه باعث وجه تمایز ما با بسترهای دیگه بشه. به طور کلی، سعی ما ارائه بستر جامع تر، زمینه های کاری متنوع، امنیت پرداخت بیشتر، ایجاد آرامش خاطر در همکاری بین کارفرما و فریلنسر، معقول سازی قیمت پروژه ها طوری که دو طرف راضی باشن هست. یه سری برنامه دیگه هست که داریم روشون کار می کنیم و وقتی حاضر شدن توی تازه ها بهشون می پردازیم.

خلاصه مرسی از همه شما عزیزان که اومدین و ثبت نام کردین.

نظر