بلاگ

ویدا شهریاری
شهریور ۷, ۱۳۹۸
فریلنسینگ بدون دیدگاه

کاریابی

کاریابی و یافتن شغل، نیازی است که قسمت بزرگی از ذهن افراد را از زمان نوجوانی به خود مشغول می کند. کسب و کار باید به گونه ای باشد که بتواند علاوه بر تأمین معاش فرد، احساس رضایت، خوشبختی و آرامش در وی ایجاد کند. بسیاری از افراد بر این تفکرند که برای داشتن یک زندگی مطمئن و بی دغدغه، داشتن کار تمام وقت و رسمی لازم است! شما چگونه فکر می کنید؟ آیا بر این باور هستید که لازم است برای موفقیت در زندگی تان، روزانه به طور مرتب در محل خاصی حاضر شده و به انجام فعالیت حرفه ای تان بپردازید؟

طبق تعریف، استخدام بر اساس قراردادی است که بین دو نفر که کارفرما و کارمند نامیده می شوند، صورت می گیرد. این قرارداد شامل تضمین کتبی برای ارائه خدمت مورد نظر از جانب کارمند و تعیین مزد از طرف کارفرما نیز می باشد. قانون استخدام كشوري، شغل را به معنای مجموع وظايف مرتبط، مستمر و مشخصي كه از طرف سازمان امور اداري و استخدامي كشور به عنوان كار واحد شناخته شده باشد، معرفی می نماید. طبق ماده ۵۱ قانون کار، کار کردن کمتر از ساعت قانونی مقرر را اصطلاحاً کار پاره وقت می نامند که برای بسیاری از اقشار مانند دانشجویان، معلولان، فعالبت بعدازظهر برای کارمندان مشغول به کار و بسیاری افراد دیگر بسیار مطلوب می باشد.

فریلنسینگ یا آزادکاری در مقابل کارمندی به فعالیتی گفته می شود در آن کار کردن بصورت مستقل و اغلب در آسودگی خانه انجام می شود. اگر شما نیز دنبال درآمد هستید اما شرایط یا حوصله کار تمام وقت را ندارید، با هر مهارتی که دارید، فریلنسر شوید. این مهارت ها می تواند شامل مهندسی، نویسندگی، نویسندگی آگهی های تجاری، عکاسی، گرافیک، طراحی سایت، توسعه نرم افزار، ترجمه، تایپ متون، ویرایش متون، تولید محتوا، طراحی لباس، تولید آثار هنری، تدریس مجازی و غیره باشد. ممکن است بگویید درآمد این کار از کارهای رسمی تمام وقت کمتر است، اما با نگاهی به آمار فریلنسرهای موفق دنیا متوجه می شوید که ماجرا بسیار متفاوت است. پس زمان را تلف نکنید و هر جه زودتر به جمع فریلنسرهای ما بپیوندید.

لینک ثبت نام: krin.ir/register

نظر