بلاگ

ویدا شهریاری
آبان ۲۹, ۱۳۹۷
فریلنسینگ بدون دیدگاه

فریلنسینگ چیست؟ فریلنسر کیست؟

فریلنسر freelancer (آزادکار، دورکار یا خوداشتغال) عبارتی است که معمولا برای فردی که در یک حرفه یا تخصص مثل مهندسی، شبیه سازی رایانه ای، طراحی سازه، محاسبات سازه، نویسندگی، نویسندگی آگهی های تجاری، عکاسی، گرافیک، طراحی سایت، توسعه نرم افزار، ترجمه، تایپ متون، ویرایش متون، پژوهش، تولید محتوا، طراحی لباس، تولید آثار هنری، حسابداری، مشاوره کسب و کار، تدریس مجازی و غیره بصورت خوداشتغال (self-employed) و پروژه ای کار می کند، استفاده می شود. شاید آرزوی شما سال ها این بوده است که بطور مستقل و برای خودتان کار کنید، بدون اینکه سرپرست یا رئیسی به شما امر و نهی کند. یا اینکه دوست داشته اید که در ساعات کاری مشخصی و زمان های آزاد خود کار کنید. اما ممکن است ایجاد یک کسب و کار جدید برای شما حداقل در حال حاضر ریسک بزرگی باشد و فقط بخواهید بصورت مستقل و با شرایط خودتان کار کنید و درآمد داشته باشید.

فریلنسینگ پاسخ آن است.

فریلنسینگ می تواند راهی سریع و ارزان برای کار کردن بصورت مستقل باشد که اغلب در آسودگی خانه انجام می شود. اگر می خواهید یک فریلنسر شوید ابتدا از خودتان بپرسید:

  • در چه چیزی خوب هستید؟
  • چه کاری را بهتر از دیگران انجام می دهید؟

برای شروع فریلنسینگ به آسانی در سایت فریلنسینگ کارینگر ثبت نام کنید و مهارت هایتان را وارد کنید. سپس برای پروژه های مرتبط با مهارتتان پیشنهاد قیمت منطقی ارسال کنید. پروفایل تان را به گونه ای بسازید که معرفی کننده مهارت ها و خدمات ارائه شده توسط شما باشد و اعتماد کارفرما را جلب کند. پروفایل شانس شما را در گرفتن پروژه ها افزایش می دهد. کارینگر سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است. با ثبت نام کردن در کارینگر، فریلنسینگ را همین امروز شروع کنید. لینک ثبت نام

پروژه-فریلنسینگ

نظر